Haber

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Yıldız Konal Süslü, Bağcılar’da Şanlıurfalılarla bir araya geldi

AK Parti İstanbul 3. Milletvekili Adayı Yıldız Konal Süslü, Bağcılar’da Şanlıurfalı vatandaşlarla görüşmeye geldi.

Şanlıurfa AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Yıldız Konal Süslü, Bağcılar’da Şanlıurfalılar başta olmak üzere Doğu ve Güneydoğu’daki vatandaşlarla bir araya geldi. Göztepe’de kapalı SporSalonda gerçekleştirilen programa Süslü’nün yanı sıra AK Parti Genel Lider Danışmanı Mehmet Kasım Gülpınar, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de katıldı.

“SÖZÜMÜ GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUĞUYLA BURADAYIM”

Programa katılan herkese teşekkür ederek söze başlayan AK Parti Genel Başkanı Gülpınar, “4 yıl oldu, sizlerle yine bir seçim çalışmasının ortasına geldik. Hatırlarsanız demiştim. Bundan sonraki süreçte yine milletvekili adayı olmayacağım.Bugün sözümü yerine getirdim, bilerek milletvekili adayı oldum.Yapmadım.Ben liderim Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’ı bırakmıyorum, bırakacağınıza inanıyorum. siz de bırakmayın” dedi.

“BİRLİKTE YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kürsüde bir konuşma yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 14 Mayıs’a yönelik birlik ve beraberlik mesajları vererek, “14 Mayıs’ta Türkiye’yi kurutmak isteyenler bugün bu salonda, Türkiye’yi kurutmak isteyenlere” dedi. en hoş karşılığı en hoş sese sahip olursunuz.Vereceğinizi gösterirsiniz.Teşekkür ederim.Biliyoruz, inanıyoruz ki ülkemizin birlik ve beraberliğine 85 milyon kardeş olarak her zaman birlikte hareket edeceğiz, devam edeceğiz. Yıldız Hanım sadece kuruluşumuzda ‘Yıldız’ olarak değil, kuruluşumuzda da çalıştı, onu size emanet ediyoruz.” söz konusu.

“KİM OLDUĞUMUZU HİÇBİR ZAMAN VERMEDİK”

Vatandaşları Kürtçe selamlayarak konuşmasına başlayan Süslü, “İnsanlık bitti diyorlar, kardeşlik bitti diyorlar. Hepimiz biliyoruz ki Adem Peygamber’in evlatlarına kanımız olmasa da kardeşiz. , ama can tarafından.Habil ile Kabil arasında münakaşa oldu ve biz Abelistlerden olduk.Kardeşleri onu kuyuya attı,biz Yusuf olduk.O topraklarda yetişen insanlar,İbrahim Hz. haksızlığa ve zulme karşı dimdik dimdik.Biz inandığımız yoldan,kültürümüzden ve kim olduğumuzdan asla vazgeçmedik.Mollalarımızı idam ettiler ve bizi geride bırakıp yok saymak için ellerinden geleni yaptılar.Fakat onların kıymetli oğulları yetişti, Sadece Türkiye’de değil, Fransa’da ve dünyanın birçok yerinde, Müslüman ve kardeş olduklarını unutmadan” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu