Yaşam

Barbie Gişede Hakim Olmaya Devam Ediyor: Warner Bros.’un En Başarılı Filmi Olabilir!

21 Temmuz 2023’te çıkan Greta Gerwig imzalı Barbie, çıkalı bir aya yakın olmasına rağmen başarısını sürdürüyor. 17. gününde dünya çapında 1 milyar dolar hasılat yapan yapım, geçtiğimiz hafta sonu da zirvedeki yerini korudu.

Gişe Mojo bilgilerine göre, Barbie şimdiye kadar dünyayı dolaştı. 1 milyar 183 milyon dolar gelir elde etti. Bu ABD’den 526,3 milyon dolar, diğer ülkelerden 657,6 milyon dolargelmek.

The Dark Knight Rises’ı geride bırakan Barbie, Warner Bros.’un ABD’deki en başarılı uzun metrajlı filmi olarak yakında The Dark Knight’ı geçecek.

Sadece ABD gelirlerini karşılaştırdığımızda, Barbie’nin The Dark Knight Rises, Aquaman, The Hobbit üçlemesi gibi bazı başarılı Warner Bros. ürünleri var. Sinemaları geride bıraktığını görüyoruz. Ayrıca veriler, yakında Warner Bros.’un en çok kazanan filmi olacağını gösteriyor.

Warner Bros.’un ABD’de en çok hasılat yapan filmi, Christopher Nolan’ın 2008 yapımı The Dark Knight filmidir. Kara Şövalye, 534 milyon dolar ABD gelirlerinde şirketin en sorunsuz sineması konumundadır. Barbie’nin şu anda 526 milyon dolar değerinde olduğunu düşünürsek, yakında Nolan’ın efsanevi Batman sinemasını Warner Bros’a bırakacak. Tarihte tepeye oturacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Barbie dünya çapında ise, Warner Bros.’un Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2’den sonra en iyi ikinci filmi.

Dünya çapında ciroya baktığımızda Barbie’nin Warner Bros. üretiminin ortasında zirve yaptığını görüyoruz. Film şimdiden Warner Bros.’un 1.183 milyar dolar hasılatla dünya çapında en çok hasılat yapan filmi oldu. ikinci sineması . İlki 2011’de çıkış yapan ve 1. Harry Potter ve Kalıntılar: 2. Kısım.Önümüzdeki haftalarda bu filmi geçip geçemeyeceğini göreceğiz.

Son olarak, Barbie şu anda tüm zamanların en çok hasılat yapan sinema salonlarının ortasında. 25. sırada belirteyim. En büyük rakibi Oppenheimer ise 649 milyon dolarla bu listede 163. sırada yer alıyor.

haber-pulumur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu