Yaşam

Çağatay Masterchef Yarışmasından Çekildi

Masterchef’te dokunulmazlık oyunlarının oynanmasının ardından eleme adayları açıklandı. Gamze, Tahsin, Eda, Kıvanç, Batuhan, Tolga ve Sefa eleme adaylarıydı. Stüdyoya gelen eleme adaylarının yanı sıra geçen hafta yarışamayan Çağatay da yer aldı.

ÇAĞATAY YARIŞMADAN ÇEKİLDİ

Azerbaycan’da yarıştıktan sonra rahatsızlıklarının arttığını kaydeden Çağatay, “İyi olmaya çalışıyorum, şu anda tedavim devam ediyor. Ayakta durmakta zorluk çekiyorum.

Sırtımdaki omurlarımdan birinde kas yaralanması var. Çok konuştuğumda nefes alamıyorum. Sağ böbreğimin de taş ürettiğini düşünüyorum. Aynı zamanda onun acısını da çekiyorum.

Senden de özür dilerim. Bu nedenle çok teşekkür ediyorum ama hareket edemiyorum. Açıkçası kendimi daha fazla riske atabilecek bir ilerlemeden kaçınmak istiyorum” dedi.

Çağatay çekilme kararını açıkladıktan sonra şeflere veda ederken arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.

BU HAFTA DEĞİŞTİ!

Çağatay’ın kararının ardından şefler, yarışmacılardan bir süreliğine ayrılmalarını istedi. Somer Şef, “Bu bizim ilk iddiamız. Toplantı yaptık, herkes fikrini söyledi. Bugün her zamanki eleme oyunumuzu oynuyoruz.

İkinci türden en az başarılı olan aday çıkar. Normalde o arkadaş geceleri bize veda eder. Bu gecenin en az başarılı adayı, önümüzdeki hafta sonunda aynı türden oynayarak en az başarılı olan adayla son bir düello yapacak ve bu iki adaydan biri elenecek.”

MasterChef’e kimler gitti?

Bu açıklamanın ardından ilk etapta bu haftanın eleme adayları Tolga, Kıvanç, Tahsin, Eda, Batuhan, Sefa ve Gamze yarıştı.

İlk etap sonucunda Tolga, Kıvanç ve Tahsin birinciliği geçerek yarışmaya devam etme hakkı kazandı. Sefa, Gamze, Batuhan ve Eda ikinci cins isimleri oldu.

MasterChef’te son dört isim arasında en iyi tabağı Sefa yaptı. Gecenin ikinci tabağı Gamze’nindi. Eda ve Batuhan ise son ikiye kaldı.

MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme yapılmadı. Çağatay’ın durumu nedeniyle gecenin en kötü tabağını yapan yarışmacı Eda seçildi.

Önümüzdeki hafta Eda, eleme adayları arasında soyadıyla yarışacak ve içlerinden biri elenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu