Haber

Çayırova Belediye Başkanı Ömer Gürol’un Seçim Sözünü Yerine Getirdi

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, İstiklal İlkokulu 3-A sınıf lideri seçilen Ömer Gürol’un seçim vaadini yerine getirdi.

Çayırova İstiklal İlkokulu 3-A sınıfında cumhurbaşkanlığı seçimini 7 adayla kazanan minik öğrenci Ömer Gürol, seçim öncesi sınıf arkadaşlarına Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’yi sınıfa getireceğinin sözünü verdi. Sözünü tutmak için annesiyle birlikte belediyeye gelen minik öğrenci Ömer Gürol, Çiftçi’yi sınıfa davet etti. Bunun üzerine Başkan Çiftçi 3-A Sınıfı’nı ziyaret etti. Renkli görüntülerin yer aldığı toplantıda öğrenciler Bünyamin Çiftçi’ye ilgi gösterdi.

İlk kez sınıf liderliğine seçilen Ömer Gürol’u tebrik eden Önder Çiftçi, “Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Böyle güzel bir karşılama için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bunun için çok çalışıyoruz. hepinizin geleceği. Sınıf başkanımızı da tebrik ediyorum. Derslerimize çok çalışmalıyız. Kesinlikle spor Yapmalıyız. Boş zamanlarınızda mutlaka kitap okuyun. “Öğretmeniniz çok iyi ve çok başarılı, sizi de çok seviyor” dedi.

Sınıf lideri Ömer Gürol ve arkadaşları, Cumhuriyet’in 100’üncü yılı anısına elleriyle hazırladıkları özel isimli bilekliği Önder Bünyamin Çiftçi’ye hediye etti. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu