Haber

Gergerlioğlu: Muhalefet misiniz ve miting mi yapıyorsunuz? İktidardasın, iş yap.

HEDEP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, AK Parti’nin 28 Ekim Cumartesi günü düzenleyeceği “Büyük Filistin Mitingi” ile ilgili, “Muhalefet misiniz ve miting mi yapıyorsunuz? İktidarsınız, iş yapın.” söz konusu.

Gergerlioğlu, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin İsrail’in Gazze saldırılarına ilişkin açıklamalarını hatırlatarak, “6 gün geçti, hiçbir şey yapmadılar, katliam devam ediyor. Niye yapmayacağınızı söylüyorsunuz? Sayın Bahçeli?” dedi.

Gergerlioğlu, “Bir şey yapacak olsaydınız, depremde vekili olduğunuz için Osmaniye’ye giderdiniz ama oraya bile gitmediniz. Depremde Osmaniye’ye gitmediniz, ‘Ben yaparım’ diyorsunuz. Gazze’ye gidin’. Bu nasıl oluyor? Devlet adamlığı ciddiyet gerektirir.” değerlendirmesini yaptı.

AK Parti İstanbul İl Müdürlüğü’nün 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk Havalimanı’nda düzenleyeceği “Büyük Filistin Mitingi” ile ilgili Gergerlioğlu, “Muhalefet misiniz ve miting mi yapıyorsunuz? İktidarsınız, iş yapın.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu