Haber

İpsala’nın araç filosunun güçlendirilmesi

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –İpsala Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, DÜZGÜN Partisi İpsala İlçe Başkanı Gülçin Gürkan, CHP İpsala İlçe Başkanı Ahmet Uğraş Uybaş, Esetçe ve Karpuzlu Belediye Başkanları Cemal Deniz ve Ufuk Atalay, birlikte çok sayıda protokol üyesi ve vatandaş katıldı.

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal törende yaptığı konuşmada, satın alınan araçların İpsala Belediyesi’nin kendi bütçesinden kredi kullanılmadan satın alındığını belirterek, İpsalalı 65 yaş üstü vatandaşlara ücretsiz hizmet verileceğinin haberini verdi. şehir içi ulaşımda.

“SESİMİZE YANIT VEREN TEK KURUM İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLDU”

Törende konuşan Önder Ünsal, halkın ayağını çamura basmayacağını belirterek, belediyenin kendi bütçesiyle İpsala’ya 4 yeni araç kazandırdıklarını söyledi.

Mahallelerdeki parkları yenilediklerini ifade eden Ünsal, “İlçemize yeni parklar kazandırmaya da devam ediyoruz. Değerli hemşerilerim, belediyemizin öz bütçesinden verdiğimiz tüm hizmetleri belediyemiz sayesinde gerçekleştirdik. kendi imkanlarımız ile biriktirdiğimiz birikim.Devlet istek ve taleplerimize kulak tıkarken sesimize cevap veren tek kurum İstanbul Büyükşehir Belediyesi oldu.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcısı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ediyorum. Üretimine devam ettiğimiz İpsala’mızın yeni yüzü olacak Meydan ve Central Park projemiz için Başkan Adayı.”

domanic-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu