Haber

İstiklal’deki patlamada oyuncu Nurettin Uçar eski eşi ve kızını kaybetti

İstiklal Caddesi’nde dün gerçekleşen patlamada hayatını kaybedenlerden 2 kişinin, oyuncu Nurettin Uçar’ın kızı ve çocuğun annesinin olduğu ortaya çıktı. Patlamada hayatını kaybeden anne İstek Özsoy ve kızı Yağmur Uçar için Nurettin Uçar paylaşımda bulundu.

Uçar, şimdi 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızı Yağmur Uçar’ın fotoğrafını paylaşarak, “Kabrin nur mekânın cennet olsun ‘datlu kızım.’ Taksim’deki hain saldırıda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına müteakip Şirinevler Ulu Camii’nde” sözlerini kullandı.

Uçar’ın duyurusuna çok sayıda başsağlığı mesajı geldi. Uçar daha önce Diriliş Ertuğrul, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Arka Sokaklar dizilerinde oynamıştı.

PATLAMADA YARALANANLAR ANLATTI

Beyoğlu’ndaki patlamada yaralananların bir kısmı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Patlamada kızı ve eşi yaralanan Tamer Sinan “Müthiş bir gürültü oldu. Çocuk arabasına sarıldım ama bizi çok uzağa fırlattı. Çocuğum elimde hastaneye kadar koştum” dedi.

Patlama sırasında İstiklal Caddesi’nde gezen 27 yaşındaki Ahmet Mert de, “Arkadaşımla beraber geziyorduk, bir anda patlama oldu. Kargaşayla hemen ara sokağa geçtik. Kendi imkanlarımızla hastaneye geldik” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu