Yaşam

Kartepe’de Sinema Gecesi

Kartepe Belediye Başkanı Başsavcı M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla hayata geçirilen “Yaz Sinema Günleri”nde bu hafta sonu “Zootropolis: Hayvanlar Şehri” sineması Kartepeliler tarafından ilgiyle izlendi.

Avukat M.’nin talimatıyla hayata geçirilen “Yaz Sinema Günleri”nde bu hafta sonu sergilenen “Zootropolis: Hayvanlar Şehri” sineması izledi.

HEYECAN VERİCİ MACERALAR

Tangled ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard’ın bu hafta sonu Emekevler Mahalle Köşkü’nde ilk kez düzenlenen “Yaz Sinema Günleri”nde ekrana getirdiği Zootopia, farklı bir polisiyeyi ekrana getirdi. medeni ve teknoloji destekli hayvanların hiçliğin ortasında yaşadığı bir şehirde geçen hikaye. . Zootropolis: City of Animals’da Polis Memuru Judy Hopps’un maceraları eğlenceli bir dille anlatılıyor.

BÜYÜK TEŞEKKÜRLER

Emekevler Mahalle Konağı’na kurulan dev ekranda film izlemenin keyfine varan çocuklu ailelere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Bu etkinlik için Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman’a teşekkür eden mahalle sakinleri, çok keyifli bir gece geçirdiklerini belirtti.

EĞLENCELİ ETKİNLİK

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Yaz sezonunda hemşerilerimizin ilgi ve katılımıyla açık hava sinemasının nostaljisini günümüze uyarlıyoruz. Sıcak yaz akşamları için keyifli bir aktivite. Birlikte paylaştığımız her şey güzelleşiyor. Havalar izin verdiği sürece devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu