Haber

Kemal Kılıçdaroğlu Seçim Kampanyasının 2. Videosunu Yayınladı: “Kemal Bey sözünden dönmeyecek. Söz veriyorum”

Millet İttifakıCumhurbaşkanlığı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından seçim kampanyasına ait ikinci görseli “Sayın Kemal sözünden dönmeyecek. Söz veriyorum” açıklamasıyla paylaştı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim kampanyasına bugün sosyal medya hesabından “Söz veriyorum, yine bahar gelecek” mesajıyla yayınladığı görüntüyle başladı. Kılıçdaroğlu, kampanyanın ikinci görselini “Kemal Bey sözünden dönmeyecek. Söz veriyorum” mesajıyla yayınladı. Kılıçdaroğlu, görüntüde şunları söyledi:

“Yıkıldın, bıktın, sıkıldın. Ne zaman bu son olsun istersen. Bunu benden al. O zaman sana şunu söyleyeyim. Sana söz veriyorum, bu güzel ülkenin insanları yeniden hayal kursun diye geliyoruz. . Sadece bu boş çantayı doldurmak için değil, çocuğunuzun gözlerini dolu dolu doldurmak için.” Umut dolu, gözlerini kaçırman için geldik. Abim uzakta unutulmuş, yan yana yürüyelim. Size söz veriyorum, gerçekten yaşamaya başlayabilmeniz için geldik.

“HER YIL, HER AN, HER GÜLÜŞÜMÜZÜ, ​​KAYBEDİĞİNİZ HER GÜLÜŞÜ GERİ DÖNMEK İSTİYORUZ”

Dünyanın öbür ucundan ‘Anne ben dönmem’ diyen oğul, sana söz veriyorum; Yüreğinizde öyle bir umutla döneceksiniz ki… Geliyoruz. Ben Kemal, sana söz veriyorum. Kaybedilen her yılın, her anın, her kuruşun, her gülümsemenin size fazlasıyla geri gelmesini istiyoruz. Size söz veriyorum; Bahar tekrar gelecek. Kemal Bey sözünden dönmeyecek.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu