Haber

Kocaeli Çayırova’da ‘Kent Meydanı’ ortaya çıkıyor

KOCAELİ (İGFA) – Çayırova’ya kimlik ve bedel katacak Kent Meydanı inşaatı süratle devam ediyor. 25.000 metrekare alana inşa edilecek projede otopark ve caminin yapılacağı alanda kolon imalatı ve perde beton çalışmaları sürüyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hayata geçirilen vizyon projeyi çok yakından takip eden Çayırova Belediye Lideri Bünyamin Çiftçi, kent meydanı inşaatını inceleyerek projenin ilerleyişi hakkında müteahhit firma yetkililerinden bilgiler aldı. Projeyi anbean takip eden Lider Çiftçi, “Kent Meydanımızın üretim kademesi süratli bir biçimde devam ediyor. Cami ve otopark yapacağımız alanda perde beton ve kolon imalatı sürüyor.

Yaklaşık 14-15 metre yerin altına indik, 3 katlı otopark inşa ediyoruz. Şayet yerin altına otopark düşünmeseydik süratli bir halde tamamlardık. Lakin buradaki gaye kentimizi geleceğe hazırlamak. Projemizi daha geniş kapsamlı düşündük. Maksadımız inşallah seneye Kent Meydanımızı tamamlamak ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmak. Kent Meydanımızın inşaatını Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Liderimiz Tahir Büyükakın hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Kent Meydanımızın inşaatını inşallah daima birlikte tamamlayacağız’’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu