Yaşam

Kova çağının şafağında bilinç devrimi ve Hiçlikten Her Şey Mümkün kitabı

Akılcılığın, bilgi ve teknolojinin değerinin en üst düzeyde yaşanacağı yepyeni bir döneme giriyoruz. Kova Çağı’nın eşiğine geldiğimizde artık gerçek bilgi ve akıldan başka kurtarıcımız olmayacak.

Geride bıraktığımız ve sosyologların narsisizm çağı olarak tanımladığı çağda bilgiden çok reklam etkiliydi, içerikten çok görüntü pahalıydı, bu yüzden insanlar sadece kendi mutluluklarına odaklanıyorlardı. Ama bu artık yeterli değil.

Bundan hareketle gelişmek, güzelleşmek ve doymak için kendimiz için yaptığımızı toplum için de yapabilmeyi öğreneceğiz. Kendimiz için ne diliyorsak toplum için de aynısını diliyoruz.

Mine Ölmez, Hiç Yoktan Her Şey Mümkün kitabıyla kendi hayatınızın doyumu, keyfi, sağlığı ve güvenliği için neyi, nasıl istediğinizi ve bunu başkalarının yararına nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatıyor. Burçlardan uygulamalı çalışmalara kadar verdiği her bilgiyle bireysel ve toplumsal güzelleşmeye katkıda bulunuyor.

bildiklerimizi unutmak

Dünya artık Kova Çağı’nın şafağında… 2023-2044 yılının ortalarında Plüton Kova burcunda ilerlerken, yeni çağın ayak seslerini güçlü bir şekilde duyuyor olacağız. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme adım atıyoruz. Tüm bildiklerimizi unutmanın zamanı geldi…

Sayfa: 224

Egonun son hali…

Şimdiye kadar kullandığımız hiçbir sistem, hiçbir bilgi işe yaramayacak. Kova Çağı’nda yeni prosedürler ve yeni bilgilerle ilerliyor olacağız. Bunun için yeni bir bilince ve yeni bir yaklaşıma ihtiyacımız olacağı adettendir.

Artık bilgi, bilinç, duyarlılık, eğitim, bilim ve uzmanlık çağı başlıyor. İnsanlık dışı olan ve insanlığa hizmet etmeyen her şey sona erer. Bencilliklerin, kişiliklerin, narsisizmin ve egonun son noktasına geldik.

Bazı önemli sorular

Peki bundan sonra ne yapmalı? Yeni düzenin bir parçası olarak kimler yaşamaya devam edebilecek? Kova Çağı’nda kim hayatta kalacak ve hayatta kalacak? Paranın gücü bu yeni düzende hayatta kalmaya yetecek mi?

kitap sayfası için mesajM:

[email protected]

haberyomra.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu