Haber

Mezitli Belediye Başkanı Tarhan Meslektaşlarıyla Kutladı

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen törenle belediye çalışanının bayramını kutladı.

Başkan Neşet Tarhan, Ramazan Bayramı öncesi meslektaşlarıyla birlikte kutladı. Belediye binası önünde düzenlenen ziyafete tüm çalışanların yanı sıra belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çalışanlarla tek tek tanışan Tarhan, çikolata ve kolonya ikramında bulundu.

Bayramın depremler nedeniyle hüzünlü geçeceğini, 14 Mayıs seçimlerinden sonra daha nice mutlu bayramların yaşanacağını belirten Tarhan, şunları kaydetti:

“Kıymetli Mezitli ailem çok kıymetli günlerden geçiyoruz. Mayıs ayında çok farklı olaylar yaşayacağız ve Türkiye’nin kaderini değiştirecek bir seçim olacak. Bu bayramı hüzünle de olsa kutlayacağız. Kahramanmaraş’ta depremler inşallah bir daha böyle olaylar yaşamayız bahar ayıdır Mezitli’de hep baharı yaşayan bir toplumuz bu bayram hüzünlü bir bayram geçirdik ama seçimden sonra inşallah daha memnun, daha güçlü bir ekonomi, daha az işsizlik, daha umutlu gençler ve daha yüksek bir refah seviyesi… Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu