Teknoloji

Mortal Kombat 1 Peacemaker’ın Çıkış Tarihi Onaylandı

Mortal Kombat 1 geliştiricisi NetherRealm tarafından yapılan son açıklamayla birlikte Mortal Kombat 1 Peaemaker’ın çıkış tarihi açıklandı.

Mortal Kombat’ın resmi hesabından yapılan yeni paylaşımda, Mortal Kombat 1 Peacemaker’ın çıkış tarihi açıklandı. Yapılan açıklamalara göre Mortal Kombat 1 Peacemaker 28 Şubat’ta çıkacak ve oyuncuların beğenisine sunulacak. Seriyi takip edenler duyurunun ardından yapılan yorumlarda farklı sorular sorsa da oyun hakkında herhangi bir detay verilmedi.

Ayrıca Mortal Kombat 1 DLC karakterleri için erken erişim dönemi de olacak. Bu erken erişim, Combat Pack 1’i satın alan kullanıcılara özel olacak. Erken erişim süresi sonrasında herkesin oyunu oynayabileceği tarih 7 Mart olacak.

Mortal Kombat 1 Peacemaker’ın Çıkış Tarihi Onaylandı

Çapraz Oyun Desteklenecek mi?

Yenilenen sürümle birlikte Mortal Kombat 1’in cross-play desteğine sahip olup olmayacağı artık belli değil. Oyuncular bu konudaki beklentilerini daha önce de belirtmişlerdi. Ancak şirket geçen yıl bu konuyla ilgili bir açıklama yapmakla yetinmişti. NetherRealm tarafından yapılan açıklamada PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X ve S için cross-play desteğinin şubat ayında geleceği belirtildi. Nintendo Switch bu listeye dahil edilmedi. Buna rağmen cross-play desteğinin geleceği yönündeki açıklama o dönemde büyük destek almıştı. Ancak yaklaşan yeni güncellemeye rağmen cross-play konusunda soru işaretleri devam ediyor.

2023’te tanıtıldı

Mortal Kombat 1, Eylül 2023’te piyasaya sürüldü. Kısa sürede 3 milyon satışa ulaşan oyun, o tarihten bu yana çeşitli DLC’ler ve ek paketlerle güncellendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu