Haber

Muhalif Jahreyn’den iğrenç skandal! Gencin annesine AK Partili diye küfürler yağdırdı.

14 Mayıs seçimlerinin sonuçlanmasının ardından çılgına dönen muhalif kitle, ağza alınmayacak sözlerle vatandaşlara saldırmaya devam ediyor.

7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini anlatan gençleri davet etti. ‘Cihreyn’Ahmet Sonuç lakaplı yayıncı Ahmet Sonuç, Twitch yayınında bir gencin annesine hakaret etti.

ANNESİNİN AK PARTİLİ OLDUĞUNU TEDAVİ ETTİLER

Twitch yayınına sesli temas gelen Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç, yayınına bağlanan bir gence anlattı. “Annen neden AKP’li, neden Tayipçi” diye sordu. Genç kişi yayına bağlanırsa “Ailemiz muhafazakar bir aile. Annem ataerkil bir toplum olduğu için hor görülüyordu” söz konusu. eğer Jahrein “AKP bunu da düzeltti değil mi?”Temasa geçtikleri 22 yaşındaki çocuğun annesine lanet okudu.

İTHALATIN SAVUNULMASI FARKLI SKANDAL

Yansımalar üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç, skandal bir açıklama yaptı. Gençlerin kanala hakaret edilmek için geldiklerini ve önceden haber verdiklerini iddia eden Jahreyn, bir gencin AK Parti’ye oy verdiği için annesine küfür etmesini normalleştirmeye çalıştı.

Küfür ve ahlaksızlığı hayatının normali haline getiren Jahrein tepki çekti. Vatandaşlar, ahlaka aykırı görüntülerle ilgili soruşturma açılması için savcılara çağrıda bulundu.

TWİTTER’DAN KAHRAMAN OLDU

Jahrein’in geçtiğimiz günlerde Twitter’da bir sohbet odasında kullandığı skandal sözler de büyük tepki çekti.

EŞİNE VE ÇOCUĞUNA TEDAVİ ETTİLER

Sohbet odasında ‘Osman’ isimli bir vatandaşın İslam’ı ile alenen alay edilerek, çocuklarına ve eşine uzanan aşağılık sözler sarf edilirken, çirkin ifadeler söz konusu muhalefetin kirli yüzünü bir kez daha gözler önüne serdi.

“KIZIN ARKASINA GÖMÜLMÜYORLAR”

‘Osman’ isimli vatandaş sohbet odasındaki çirkin ifadelere tepki gösterirken, küçük bir bebeğin ağlaması da mikrofona yansıdı. faşist grup “Kızı arkadan gömüyorlar, her şey olabilir.”gibi ahlak dışı ifadeler kullandı.

KILIÇDAROĞLU CAHREİN’İ ARADI

Kemal Kılıçdaroğlu ‘oy’Uğruna 14 Mayıs’ta aldığı yenilginin ardından ‘Cihreyn’Telefonda Ahmet Sonuç lakaplı sosyal medya fenomeni.

O görüşme hakkında Jahrein, “Kılıçdaroğlu az önce aradı. Eleştirinizi dikkate alıyor, yazdıklarınızı okuyoruz. Emin olun elimizden geleni yapıyoruz Ahmet Bey.”kelimeleri kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu