Haber

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir işçilere yüzde 71 zam açıkladı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi İşçi A.Ş., Niğde Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda şirket bünyesinde çalışan personelin 2024 yılı maaş artış oranını açıkladı.

Başkan Özdemir; Belediye başkan yardımcıları, birim yöneticileri, sendika temsilcileri ve belediye çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, kimseyi kimseden ayırmadıklarını; “Biz bir aileyiz. Kimsenin siyasi görüşüne aldırış etmedik. Biz her zaman adaletin ve hukukun yanında olduk” dedi. Alkışlar ve sloganlar eşliğinde toplantıya giren Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Her geçen gün dönüşen, gelişen ve güzelleşen Niğdemiz belediye hizmetleri açısından öne çıkan bir il haline geldiyse sizin de büyük katkınız var” dedi. Bunun için emeğiniz ve alın teriniz var.” Bu yıl için belediye personeline verilen zam oranını yüzde 71 olarak açıklayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Bu güzel şehrimize, değerli Niğdeli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çaba gösterdiniz. yağmur ya da çamur ne olursa olsun. 2019 yılında göreve geldiğimizden bu yana ekip arkadaşlarımızın emeklerinin karşılığını almaları için her zaman koruduk ve kolladık. Sizlere daha iyi yaşam koşulları sunabilmek için “Bütün kaynaklarımızı seferber ettik. Siz bu paranın her kuruşunu hak ediyorsunuz” dedi. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Niğde’ye en iyi hizmetleri sunmak için her zaman olduğu gibi yine canla başla çalışmaya devam edeceğiz.”

Konuşmasının ardından Başkan Özdemir, belediye çalışanlarının omuzlarına alındı. Personel yüzde 71’lik artıştan memnun olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Emrah Özdemir’e teşekkür etti. – NİĞDE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu