Teknoloji

Riot Forge LoL Oyunu The Mageseeker’ı Duyurdu

 
Yayıncı Riot Forge ve Moonlighter geliştiricisi Digital Sun, The Mageseeker: A League of Legends Story’yi konsol ve PC için duyurdu. Hangi konsollarda yayınlanacağı açıklanmadı. Oyunun önümüzdeki aylarda (ilkbahar) çıkması planlanıyor.
 
LoL dünyası genişliyor
 
 
 
Mageseeker: A League of Legends Hikayesi, Runeterra’nın güçlü krallığı Demacia’da geçiyor. Bu mekanların düzenini sağlamak için çıkacağımız bu macerada aksiyon ve rol yapma unsurlarını deneyimleyeceğiz. Bu alemlerde sihir ve büyücülük yasaktır. Ama kuralları yıkmak için buradayız. Bu oyunda bir sihirbaz olan Sylas rolünü üstlenip bir hayal dünyasına adım atacağız.
 
Öte yandan Riot Games, bu yıl üç oyun çıkaracağını duyurdu. Bu oyunların başında ise Double Stallion grubunun 2019 yılından beri geliştirdiği The Mageseeker: A League of Legends Story, Convergence: A League of Legends Story ve Song of Nunu: A League of Legends Story yer alıyor.
 
Convergence ve Song of Nunu oyunları, Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek.
 
The Mageseeker: A League of Legends Hikayesi duyuru fragmanı
 
 

celtikciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu