Teknoloji

Samsung Galaxy S23’te Uydu Bağlantı Özelliği Neden Yok?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde 2023 yılının ilk Galaxy Unpacked etkinliğini düzenledi. Bu etkinlikte şirketin 2023 modeli amiral gemisi telefonları Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’yı tanıma fırsatı bulduk. Şirketin yeni telefonları üst düzey teknolojilere sahip. neredeysehepsini dahil etti.

Ancak Galaxy S23 ailesinde değerli bir şey eksikti. Akıllı telefon sektörünü yakından takip eden okuyucularımız bilirler ki; iPhone 14 ailesi ile Apple uydu iletişim özelliği hazır. Elmalar ” hayat kurtarma“Bu özellik, hücresel bilgilerin bulunmadığı durumlarda telefonun telefonu kullanmasına olanak tanır. uydu üzerinden acil durum iletişim sağladı. Peki, Samsung bu etkileyici özelliği neden son model telefonlarına eklemedi? Bu değerli soru üst düzey yöneticilerden biri tarafından yanıtlandı.

Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S23+ ön sipariş kapsamında Galaxy Watch5 veya 3.000 TL yenileme indirimi sunuyor. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 ailesi hakkında tüm bilgiler için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz:

Samsung Portable CEO’su TM Roh: Doğru zamanı bekliyoruz!

Samsung Electronics Mobile World Başkanı ve CEO’su TM Roh tarafından yapılan açıklamalarda Galaxy S23’ün neden uydu ilişkilendirme özelliğine sahip olmadığı netleşti. ” doğru zamanlama Altyapı ve teknoloji hazır olduğunda, bu özelliği aktif olarak Samsung Galaxy ve mobil bölümümüz için de aktif olarak benimsemeyi elbette değerlendireceğiz. Ayrıca, uydu bağlantı özelliği, kullanıcılar arasında gönül rahatlığı sağlamak için çözümlerin sonu veya tamamıdır. inanmıyorum.” sözlerini kullanan Roh, tartışmaları bu sözlerle sonlandırdı.

Samsung işverenine göre uydu ilişki tabanı acil durumlar için atılabilecek adımlardan biri. sadece bir . TM Roh’a göre ürettikleri telefonlardaki sensörleri iyileştirmek, 5G bağlantısını standart hale getirmek gibi alanlarda çalışmak en az uydu bağlantı desteği kadar. Kritik önemteklifler.

Qualcomm, 2023 yılı sonuna kadar tüm Android telefonlara uydu bağlantı desteği sağlayacak!

Yarı iletken devi CES 2023’te performans sergiliyor Qualcomm, ” Aslanağzı Uydu“. Bu teknoloji, bir telefonun uydu bağlantısı kurmasını sağlıyor. Üstelik Qualcomm, bu teknolojinin yıl sonuna kadar tüm Android telefonlara geleceğine inanıyor. o da söz verdi . Yapılan açıklamalar, Samsung’un Snapdragon Satellite’tan uzak duracağını gösteriyor.

Senenin en akıcı Android telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra hakkında detaylı bilgi almak ve ön sipariş kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu