Teknoloji

Samsung, Galaxy S24 FE için düğmeye bastı

Samsung, üst seviye Galaxy S modellerini piyasaya sürdükten bir süre sonra, FE (Fan Edition) serisine de yeni modeller ekliyor. Şimdi kaynaklar, Samsung’un Galaxy S24 FE üzerinde çalıştığını doğruluyor.

Galaxy Club, Galaxy S24 FE’nin şu anda R12 proje adı altında geliştirilme aşamasında olduğunu söylüyor. Samsung, daha önceki FE telefonları için de aynı proje adı düzenini kullanıyordu (S20 FE için R8, S21 FE için R9 ve S23 FE için R11).

Önceki FE modelleri, amiral gemisi S modellerinden yaklaşık 6 ay sonra piyasaya sürülse de S24 FE’nin piyasaya sürülmesi için biraz daha uzun beklememiz gerekebilir. Ortaya çıkan sızıntılara göre Samsung, bu yaz mevsimine kadar telefonunu piyasaya sürmeye hazır olmayacak ve bunun yerine 2024 yılının sonlarını hedefliyor. Ayrıca bu süre, bazı pazarlarda 2025’in başlarına kadar uzayabilir.

Samsung’un son zamanlarda yaşadığı söylenen üretim sorunları düşünülürse, bu tarihin mantıklı olduğu söylenebilir. Ayrıca, Samsung’un Galaxy S24 serisiyle beraber AI destekli özellikler için söz verdiğini de unutmamamız gerekiyor. Bu ücretsiz AI özelliklerine erişim için 2025 yılının sonu hedeflenen tarih olarak belirtilmişti.

bigadichaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu