Teknoloji

Vodafone’dan Faturasız Müşterilere Yeni Yıl Çekilişi Kampanyası

Vodafone faturasız müşterilerine yeni yıla özel çekiliş kampanyası düzenliyor. Müşteriler, 8 Ocak 2023 tarihine kadar yapacakları her 50 TL’lik yükleme veya “Kolay Paket” alışverişi için çekiliş hakkı kazanacak. Vodafone Yanımda uygulamasından yapılacak indirmelerde çekiliş hakkı ikiye katlanacak. Büyük ödül 2022 BMW 118i Sportline otomobil olacak.

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla faaliyet gösteriyor Vodafon, müşterilerine dijital dünyada fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un yeni yıla özel düzenlediği çekiliş kampanyasında faturasız müşteriler 8 Ocak 2023’e kadarne yaparlarsa yapsınlar 50 TL “Kolay Paket” indirmeniz veya satın almanız karşılığında çekiliş hakkı kazanacaksınız. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılacak yüklemelerde çekiliş hakkı ikiye katlanacaktır. Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişiye 2022 model BMW 118i Sportline otomobil, 3 kişiye Casper Excalibur oyun bilgisayarı ve 10 kişiye Samsung Galaxy Z Flip 4 akıllı telefon hediye edilecek.

 

Kampanyanın değerlendirilmesi Vodafone Türkiye Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin,söz konusu:

 

“Vodafone olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarına göre bireysel, bütçeye uygun ve avantajlı teklifler sunmaya devam ediyoruz. Faturasız müşterilerimiz için düzenlediğimiz yılbaşı çekilişinde ‘Vodafone’da paranız değerlidir’ anlayışıyla müşterilerimize bütçelerine özel kampanyalardan yararlanırken hediye kazanma fırsatı sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz TL yükleme veya ‘Kolay Paket’ satın alma alışkanlıklarını araba, oyun bilgisayarı veya akıllı telefon kazanma şansına çevirebilirler. Amacımız, müşterilerimize yeni yıla yeni umutlarla başlamaları için hediyeler sunmaktır. Tüm faturasız müşterilerimizi TL veya Kolay Paket yükleyerek yılbaşı çekilişimize katılmaya davet ediyoruz.”

 

Vodafone Yanımda ile çifte sağa çekme

Vodafone’un ön ödemeli müşterilere özel yeni yıl çekilişi kampanyasında müşteriler, sahip oldukları her şeye sahip oluyor. 50 TL “Kolay Paket” indirmeniz veya satın almanız karşılığında çekiliş hakkı kazanacaksınız. Müşterilerin satın aldıkları paketlerin fiyatlarına göre çekiliş hakları ve kazandıran bahtlar da artacaktır. Müşteriler, işlemlerini Vodafone Yanımda’dan yaptıkları takdirde iki kat çekiliş hakkı kazanırlar. Çekilişe katılmak için kolay paket satın almak veya TL yüklemek dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

 

Aşmayı önler

Vodafone’un 4 yıl önce sunduğu “Faturasız Kolay Paket” ürünleri ile müşteriler kredi/banka kartı ile TL yüklemek yerine doğrudan istedikleri paketi satın alarak, paketteki hakları bitene veya paket sona erene kadar kullanabiliyorlar. . Bu ön ödemeli paketler, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılarken, kalan TL bakiyenin aşılması veya istenmeden tükenmesi gibi sorunların da önüne geçmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu