Yaşam

Volkan Konak ile Karadeniz Havası YBY Ormanlarına Geliyor

Dünya standartlarında konser ve etkinlik deneyimlerini Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde sanatseverlerle buluşturan YBY Woods, Volkan Konak’ı hayranlarıyla buluşturdu. Orkestrası, Karadeniz ritmi ve sahne gücüyle herkese keyifli bir akşam yaşatan Volkan Konak konserini binlerce kişi izledi. Konseri izlemeye gelen ünlü sanatçı Funda Arar, Volkan Konak’ın davetlisi olarak sahne aldı. Binlerce kişinin hep birlikte söylenen müziklerle horon çaldığı konser, yıllarca unutulmayacak bir müzik şölenine dönüştü.

Gökyüzünün altında, ormanın içinde sunduğu sanat ve eğlence deneyimleriyle kentli yaşam kültürünü zenginleştirmeye odaklanan YBY Woods, “Kuzeyin Oğlu” Volkan Konak’ı ağırladı. İstanbul’un en büyük sahnesinde hayranlarıyla buluşan Volkan Konak konserini binlerce kişi izledi.

 

Funda Arar ve Volkan Konak düeti geceye damgasını vurdu

Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz yaz atmosferinde gerçekleşen konsere ünlü sanatçı Funda Arar katıldı. Orkestrası ve gücüyle seyirciye kesintisiz bir müzik ziyafeti yaşatan Volkan Konak, YBY Woods sahnesinde Kartal Gökte, Açık Halk, Nesine Yar Nesine, Dostum Dostum gibi sevilen şarkıları seslendirdi.

Volkan Konak, kendisini görmeye gelen ünlü sanatçı Funda Arar’ı sahneye davet ederek müzikseverlere Yılda Bir Gün, Ateş Külü, Akşamdı, Ben müzikleriyle fasıl tadında bir konser verdi. Yine Üzüldüm. Erik Kolu ve Ankara Bağları ile seyirciye enerji veren Konak, Karadeniz’e özgü ezgilerle horon üfledi.

Sahneden mesajlar veren Volkan Konak, hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Tüm günü orman havasında geçirmek için kapılarını saat 15.00’te açan YBY Woods, konser öncesi eğlenceli etkinlikler de düzenledi.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu