Yaşam

Yale, Evinizi Güvende Tutmanızı Sağlayan Yeni Akıllı Kilidi Linus L2’yi Satışa Sundu

Gelişen teknolojiyle birlikte artık akıllı ev sistemleri ve cihazlar iyice yaygınlaşmaya başladı. Bu konuda akla gelen ilk şirketlerden biri de ABD merkezli Yale. Şirket, şimdi de en yeni ürünü Yale Linus Akıllı Kilit L2’yi piyasaya sürdü.

Linus Akıllı Kilit L2, isminden de anlayabileceğiniz gibi güvenlik odaklı bir akıllı kilit. Daha az malzeme kullanımıyla önceki nesline kıyasla %20 küçülen cihaz; tasarım, işlevsellik ve yeniliği tek üründe bir araya getiriyor.

Linus Akıllı Kilit L2’nin nasıl özellikleri var?

Linus Akıllı Kilit L2’nin geliştiriciliğini endüstriyel tasarım stüdyosu Bould Design üstlendi. Kolay bir kuruluma sahip olan ürün, çoğu yuvaya ve kilide uyum sağlayabiliyor. Kapılara hızlı bir şekilde monte edilebiliyor ve iz bırakmadan çıkarılabiliyor.

Önceki nesilden daha güçlü olduğu ifade edilen Linus L2’de yerleşik Wi-Fi özelliği de var. Böylece uzaktan erişim sağlamak için Connect Wi-Fi Bağlantı Köprüsü ihtiyacı kalkıyor. Cihazın tek bir şarjla 6 aya kadar çalışabilen şarj edilebilir bir pille çalıştığını ve pil seviyesi azaldığında bildirim gönderdiğini belirtelim.

Ürün, akıllı tuş takımı veya Yale Dot gibi aksesuarlar sayesinde kullanıcıların sanal anahtarları ve kodları güvendikleri kişilerle paylaşıp evlere anahtarsız giriş yapabilmesini sağlıyor. Ayrıca diğer Yale ürünleriyle uyumlu bir şekilde çalışma özelliğine de sahip.

Yale Linus Akıllı Kilit L2, fiziksel mağazalarda ve Amazon, Hepsiburada gibi platformlarda satışa sunuldu. Fiyatı, satıldığı yere göre 10.700 ila 11.000 TL aralarında değişiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu