Haber

Yerköy Ziraat Odası’nda delege seçimleri yapıldı

Yozgat’ın Yerköy ilçesinde Şubat ayında yapılacak olan Ziraat Odası Başkanlığı için, odaya aktif üyeliği bulunan çiftçilerin oylarıyla delege seçimi yapıldı.

Seçimde delege olarak seçilen üyeler, Şubat ayında yapılması planlanan Ziraat Odası Başkanı’nı yeniden seçmek için oy kullanacak. Yerköy Ziraat Odası Başkanı Cahit Metin, delege olarak seçilen üyeleriyle yemekte bir araya geldi.

Delegelerle yakından ilgilenen Önder Cahit Metin delegelere takviyeleri için teşekkür etti. Metin, “Şubat ayında yapılacak oda başkanımız seçiminde oy kullanacak delegelerimizle bir aradayız. Bugün itibariyle 74 köyde delege seçimi yapıldı. Bu delegelerden 69’unun onayını aldık. 2019 yılında oda başkanı seçilmemle birlikte birçok projemizi hayata geçirdik” diyen Greyder, kazıcı, traktör ve taş toplama makinesini çiftçilerimizin hizmetine sunduk. Ayrıca üyelerimizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için 6 adet taziye çadırını odamıza getirdik.”

Yerköy’ün tarım ve hayvancılık açısından çok büyük bir değere sahip olduğuna değinen Lider Metin, “Bölgemizde güçlü olabilmemiz için çiftçimizin ve üreticimizin güçlenmesi gerekiyor. Çiftçilerimizin ve bölgemizin sorunlarını gündeme taşıyoruz. en üst düzeye çıkarmak ve analiz etmek için girişimlerde bulunmak.Çiftçilerimize ayrımcılık yapmıyoruz.Elimizden geldiğince yardım etmeye devam ediyoruz.Çalışırken de çalışma azmimizi ve şevkimizi arttırıyor.Bu yüzden çok şeyimiz var diyorum. Yapılacak işler konusunda her zaman çiftçimizin mensuplarının emrindeyiz. Bugün seçilmiş delegelerimizi tebrik ediyorum, birlikte daha başarılı çalışıyoruz. İmzalayacağımıza gönülden inanıyorum” dedi. – YOZGAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu