Haber

Zeytinburnulu Gençler ‘Ayak Tenisi Turnuvası’nda…

Zeytinburnu Gençlik Merkezi’nin yeşili korumak, orman yangınlarına dikkat çekmek ve sporu tabana yaymak ismine bu yıl ikincisini düzenlediği ‘2.Ayak Tenisi Turnuvası’nda kıyasıya rekabet eden gençler yeteneklerini konuşturdu.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM), ÖNCÜ Gençlik ve Spor Kulübü, Zeytinburnu Gençlik Meclisi ve Zeytinburnu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün iş birliğiyle; yeşili korumak, orman yangınlarına dikkat çekmek ve sporu tabana yaymak ismine bu yıl ikincisini düzenlediği ‘2.Ayak Tenisi Turnuvası’na Zeytinburnulu gençlerden ağır ilgi vardı. İlçede spora ilgi duyan ve doğayı korumak isteyen 14 – 25 yaş ortası gençlerin birincilik için kıyasıya yarıştığı turnuvada, iştirak gösteren her bir kişi için Zeytinburnu Belediyesi tarafından fidan bağışında bulunuldu.

İkişer oyuncudan oluşan kadrolar halinde ve 14-17 ve 18-25 yaş ortası iki kategoride gerçekleştirilen turnuvada, toplamda 40 kadro gayret etti. Her iki kategoride de birinci üçe giren kadrolara kupa ve madalyaların yanı sıra; Zeytinburnu Belediyesi tarafından toplam 12 bin TL para mükafatı dağıtıldı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu