Teknoloji

Apple, Yeni Mac Modelleri Üzerinde Çalışıyor!

ABD merkezli teknoloji devi Apple ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. “Bul” veya Türkiye’de daha yaygın olarak bilinir Bulmak Uygulamanın yapılandırma dosyalarında üç yeni Mac tanımlandı. Bu tanım, Apple’ın henüz açıklanmadıyeni Mac modelleri üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor.

Find uygulamasının belgelerinde tespit edilen yeni modeller, ” Mac14.8“, ” Mac14,13” Ve ” Mac14,14” ve bu kodlama modellerin seri üretim isimleri hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Find yazılımı söz konusu bilgisayarlar için bildirimleri devre dışı bırakma seçeneği sunuyor. devre dışı bırakıldı. masaüstü Mac modelleri olabileceğini düşündürür. Sonuç olarak, masaüstleri taşınamaz ve masaüstü sabit bilgisayardan uzağa taşınırsa Bul uygulaması bildirim göndermez.

Bul uygulamasında modeller şöyle görünür:

Apple, bilgisayar kategorisindeki çalışmaları hakkında rastgele bir rapor verdi. açıklamadı . Ancak, bu konuyla ilgili bazı tartışmalar var. Bu içerikte; Apple’ın son dönemlerde yeni bir Mac Pro üzerinde çalıştığına inanılıyor. Ancak ünlü Apple analistlerinden Mark Gurman’a göre bu model yakın dönemde piyasaya çıkmayacak. Aslında Gürman, yeni bir Mac Studio’nun da ufukta görünmediğini söylüyor. Gürman tarafından verilen en son tarih 2024.

Bu ortada; Buna değinmeden geçmeyelim. Find uygulamasında tespit edilen yeni modeller, ana modellerin farklı varyantlarını ima edebilir. Apple’ın yaptığı buysa farklı olasılıklar Konuşmak zorunda kalacaksın. Apple, bir modelin iki çeşidi olan yeni bir model üzerinde çalışıyor olabilir. Belki de sadece bir model var ve üç farklı varyantı olacak. Ancak biraz önce de belirttiğimiz gibi Apple’ın bu konudaki sessizliği, şirketin planlarını öğrenmemizi engelledi. engelleme . Bu yüzden söylediğimiz her şey sadece iddia…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu