Ekonomi

Bambum, 15 milyon liralık yatırım ile ev tekstili sektörüne girdi

Kurulduğu günden bu yana her geçen gün yenilenen 3 bin 500 çeşit eser gamıyla, 2 binden fazla satış noktasında kullanıcılarıyla buluşan Bambum, eser gamına konut dokumasını de ekledi.

Mutfak gereçleri dalındaki 11 yıllık deneyimiyle süratli hareket ederek Home Koleksiyonu’nu hayata geçirdiklerini belirten Bambum Genel Müdürü Ahmet Selman Yar, “Mutfak gereçleriyle kullanıcıların her muhtaçlığını karşılayan bir marka olduk, eserlerimizin kapsamını artırdık. Mesken dokumacılığına birinci etapta 15 milyon TL’lik yatırım yaptık. Sabunluktan mutfak önlüğüne, havludan fırın eldivenine kadar yüzlerce çeşit özgün eseri koleksiyonumuzu ekledik. Bünyemize yeni kattığımız mesken dokuması eserlerini Türkiye ve dünyanın dört bir noktasına ulaştıracağız. Gayemiz mutfak gereçleri dalındaki başarımızı mesken dokuması dalında de yakalamak. Kaldı ki bu yeni segmentimizde şimdi 1 ay dolmadan Almanya ve Güney Afrika’ya ihracatımızı gerçekleştirdik” dedi.

Home Koleksiyonu’nda yer alan bütün eserlerin Bambum Ar-Ge takımları tarafından geliştirildiğini kaydeden Selman Yar, koleksiyonun birebir vakitte büsbütün yerli üretim olduğunu da vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu