Yaşam

Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı Disney+’ın Yeni Orijinal Dizisi ‘Arama’nın İlk Tanıtımı Yayınlandı!

Disney+ yepyeni yerli dizisiyle adından söz ettirmeye devam ederken, oyuncu kadrosu ve farklı hikayesiyle şimdiden dikkatleri üzerine çeken yeni dizisi Searching’in ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerini Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı dizinin ilk tanıtımı, iki oyuncunun karakterleri ve dizi hakkında merakı artırıyor.

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, yerli ve yabancı içerikleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken, Türkiye’de de orijinal yerli dizilerine yenilerini eklemeye devam ediyor. üretmek Ay İnşaattarafından üstlenilen orijinal hikaye ve senaryo, Nüket BıçakçıVe Özlem YücelYönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen emin alperoturuyor ‘Aramak’ Diziden sahnelerin yer aldığı ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Aslı Enver ve Mehmet Günsür rollerine ilişkin ilk sinyallerin verildiği tanıtımda Tufan karakterinin (Mehmet Günsür) “Mutluluk bir adadır, yüzdükçe uzaklaşan, yüzdükçe uzaklaştığımız bir adadır.” asla ulaşamayacak” sözleri dikkat çekerken, Nisan (Aslı Enver) “Çektiği acıya karşılık vaat edilen ödül” diyor. cennet var, yüreğine güven, oralarda bir yerlerde…” çarpıcı sahneler dikkat çekiyor.

Aslı EnverVe Mehmet Günsur’başrolleri paylaştı, Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Fazilet Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Action Star, Oral Özer, Ali YoğurtçuoğluOnlara eşlik eden The Quest, gizemli bir adada kendini arayan genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

Metropol yaşamına hapsolmuş hasta, mutsuz ve kayıp bir ruh olan Nisan, birlikte katıldıkları bir şifa seansından sonra ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şüpheli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine rağmen tarikatın verdiği söze kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezlerle dolu bir maceraya atılır. Metafizik, doyum, varoluş ve aşk temalarını sorgulayacak orijinal dizi ‘Quest’ çok yakında sadece Disney+’ta…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu