Haber

Mardin Fenerbahçespor okulu üst üste ikinci kez şampiyon

Fenerbahçespor Okulları Türkiye genelinde her yıl düzenlenen bölge şampiyonasının Güneydoğu Anadolu ayağına Cizre ev sahipliği yaptı. Turnuvada Siirt, Batman, Mardin ve Şırnak Cizre futbol okulları arasında birbirinden güzel maçlar oynandı.

Her iki yaş grubunda da şampiyon olan Mardin Fenerbahçe Futbol Okulu, U-11 ve U-12 yaş gruplarında düzenlenen turnuvada büyük bir başarıya imza attı. Başarılarını şampiyonlukla taçlandıran Mardin Fenerbahçe Futbol Okulu, Fenerbahçespor’un 30 Temmuz Pazar günü İstanbul’da düzenleyeceği Türkiye şampiyonasında mücadele edecek. Geçen yıl Mardin’in ev sahipliği yaptığı turnuvada her iki yaş grubunda da şampiyon olan Mardin Fenerbahçe Futbol Okulu, İstanbul’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında aldığı başarılı sonuçların yanı sıra iki yetenekli sporcuyu da Fenerbahçe’nin altyapısına kazandırdı. ?

Fenerbahçe organizasyon için Spor Okullarına teşekkür eden Mardin Fenerbahçe Futbol Okulu Koordinatörü Ferhan Yıldız, şampiyon oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi. Yıldız, “Her iki yaş grubunda da şampiyon olmak bizi çok mutlu etti. Hedefimiz İstanbul’daki şampiyonada güzel sonuçlar elde etmek ve alt yapıya Mardinli sporcular kazandırmak. Geçen sene bunu başardık. Hedefimiz iyiye gitmek. Bu yıl İstanbul’a sonuçlar, Fenerbahçe’ye ve ülke futboluna oyuncu kazandırmak istiyoruz” dedi. – MARDİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu