Haber

Son Dakika: Muharrem İnce’den son dakika ‘sandık’ mesajı!

SON DAKİKA HABERLERİ:Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanı adaylığından çekilmesinin ardından yeni bir açıklama yaptı.

İnce, “Oydan vazgeçme, Taşra Partisi’ne oy ver!”söz konusu.

ERDOĞAN: MUHARREM İNCE’Yİ ARADIM

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimlere iki gün kala televizyon kanallarının ortak canlı yayınında soruları yanıtladı.

Bu yarışa beraber gittiğimiz Muharrem Bey’in gidişine gerçekten çok üzüldüm. Maalesef kaset kumpaslarıyla göreve gelen Kemal Bey’e rakip olunca böyle bir kumpasla karşı karşıya kaldı. Hele bugün Muharrem Bey’i aradım. Bu süreçle ilgili başına bu tür şeylerin nasıl geldiğini onunla konuşmak istedim. Ben anladığım kadarıyla Kılıçdaroğlu kol kola, el ele demiyorum ki bu da Muharrem Bey’den gelen bir şey. Bu bir FETÖ taktiğidir. Bu geçmişte yapıldı. Kılıçdaroğlu bu göreve malum bir teyp komplosuyla geldi. Ve bunu da yapmayacağını açıklayarak geldi.

Ertesi gün aday olmayacağını açıklayarak ayağa kalktı. Bugünkü toplantıdan anlıyorum ki Muharrem Bey’in bu kararının arkasında elbette dürüst ve ağırbaşlı insanların kabul edemeyeceği birçok saldırı var. Ona mümkün olan her şekilde yardım etmeye hazır olduğumuzu söyledik. Devlet olarak yapmamız gereken Adalet Bakanlığıdır, İçişleri Bakanlığıdır ve bunları yapmak makamımızın görevidir. Bu formda süreç başlayacaktır. Şu anda yarış bir eksiklikle gidiyor. Oy pusulasında değişen bir şey yok. Sonucun iyi olması temennimdir…

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu