Ekonomi

Uğur Okulları 55. yılını kutluyor

Başarı geleneğinden ödün vermeden, kaliteli eğitimi Türkiye’nin 55 ilindeki 116 okulda ve 141 kursta 110 bin öğrencisiyle sürdüren Uğur Okulları 55. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor.

Uğur Okulları’ndan yapılan açıklamaya nazaran, İstanbul’da 26 Kasım 1968’de birinci dersini vererek eğitim serüvenine başlayan Uğur, bugün Türkiye’nin 55 vilayetindeki 116 okulunda ve 141 kursta eğitim veriyor.

55 yıldır eğitim bölümünün önde gelen aktörlerinden olan Uğur Okulları, çocuklarının düzgün eğitim almasını isteyen velilerin, başarılı olmak isteyen öğrencilerin, mesleklerini profesyonelce icra etmek isteyen öğretmenlerin ve öbür eğitim paydaşlarının emniyetli limanı oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Uğur Okulları Genel Müdürü Nil Çiçek, 100 yıllık Cumhuriyet tarihinin 55 yılına tanıklık eden Uğur markasının, BAU Küresel Lideri Enver Yücel’in başarı hikayesi olduğunu belirterek, tüm Uğur ailesine teşekkürlerini iletti.

Türkiye’nin 55 vilayetinde 110 bin öğrenciyle eğitime devam ettiklerini tabir eden Çiçek, şunları kaydetti:

“1968 yılında öğrencilerini hayallerindeki üniversiteye ulaştırma gayesiyle kurulan Türkiye’nin Uğur’u; bugün dünyanın 3 kıtasında üniversiteleri, okulları bulunan dev bir eğitim ağına dönüştü. O denli ki BAU Küresel ailesi bünyesindeki kurumlar artık on binlerce öğrencinin hayallerini süslüyor.

Bu büyük muvaffakiyetin mimarı, elbette Sayın Enver Yücel’dir. Her zaman bir adım ötesini görebilen, uluslararası eğitim yöntemlerini Türkiye’ye adapte eden Sayın Enver Yücel’in lider bakış açısı kurumumuzun her geçen gün daha da büyümesine katkı sağlıyor. Bizler de bu vizyon ışığında, yüksek kalitede öğrenme ve öğretme yaklaşımımızla çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz. Öncü uygulamaları ile tarih yazan Uğur’umuzun muvaffakiyetinde katkısı bulunan tüm Uğurlu ailemize teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu