Yaşam

Unutulmaz Gladyatör Filminin Devamında Başrol Oyuncusu Babun Sürüsüyle Savaşacak

Russell Crowe’un başarılı oyunculuğuyla anılan Gladyatör filminin devamında başrol Paul Mescal, filmin bir sahnesinde babunlarla dövüşecek. Orijinal Gladyatör’ün yüksek standartlarını sürdürmeyi amaçlayan filmde Mescal’in yeni ve zorlu rolü, serinin hayranları arasında büyük merak uyandırıyor. Detaylar içeriktedir. ?

Kaynak: bir

Ridley Scott, yönetmenliğini üstlendiği “Gladyatör 2” filminin dikkat çeken sahnelerinden birine ilişkin detayları paylaştı.

Filmde İrlandalı aktör Paul Mescal, Russell Crowe’un canlandırdığı Maximus Decimus Meridius’un hikayesini devralan Lucius karakterini canlandırıyor.

Mescal daha önce Sally Rooney’nin “Normal People” adlı romanının 2020’de uyarlanan filmindeki Connell rolüyle tanınıyordu.

Mescal aynı zamanda Time dergisinin “Sıradaki 100” yükselen yıldızlar listesinde de yer aldı ve İrlandalı aktör Colin Farrell tarafından “silinmeyecek derecede dürüst” olarak tanımlandı.

Scott, Hollywood oyuncularının grevi sırasında tiyatronun 90 dakikalık gösterilerini düzenlediğini belirtti.

Scott, Johannesburg’da turistlere saldıran babunların etkileyici görüntülerinden esinlenerek, bir sahnede karakterin bir babun sürüsüyle dövüştüğünü belirtti.

Mescal ise “Gladyatör”ün devam filmindeki rolüyle ilgili hem heyecanlı hem de gergin olduğunu belirtti.

Bir röportajda bu projenin kariyerindeki en büyük sinema olduğunu ve sinema mirasına saygı duyarak kendi yorumunu katmayı umduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu